Laivaston soittokunta

Postiosoite
Merivoimien esikunta / Laivaston soittokunta 
PL 58
20811 Turku

Käyntiosoite
Linnankatu 60
20100 Turku

Palaute
Palautetta voi kirjoittaa sähköpostiosoitteeseen
laivastonsoittokunta@mil.fi

Henkilökohtaiset yhteystiedot

Päällikkökapellimestari
 

musiikkikomentajakapteeni Petri Junna
puh. 0299 306 100
petri.junna@mil.fi

Kapellimestari

musiikkikapteeniluutnantti Jarkko Aaltonen
puh. 0299 306 101
jarkko.aaltonen@mil.fi

Apulaiskapellimestari

kapteeniluutnantti Pekka Nyberg
puh. 0299 306 111
pekka.nyberg@mil.fi

Apulaiskapellimestari
 

kapteeniluutnantti Timo Kivistö
puh. 0299 306 112
timo.kivisto@mil.fi

Apulaiskapellimestari

yliluutnantti Vesa Huhtasalo
puh. 0299 306 113
vesa.huhtasalo@mil.fi

Yksikön pursimies

pursimies Sanni Nuotiomaa
puh. 0299 306 115
sanni.nuotiomaa@mil.fi

Nuotistonhoitaja

 

kersantti Heli Palomaa
puh. 0299 306 117
heli.palomaa@mil.fi

Tiedottaja

 

ylikersantti Juhani Valtasalmi
puh. 0299 306 118
juhani.valtasalmi@mil.fi